درباره ما

شرکت سام آرای افق فعالیت خود را در سال 1393 با تکیه‌بر تجربه 28 ساله مدیران این شرکت در زمینه امور بازرگانی و با بهره‌گیری از دانش فنی متخصصان بنام حوزه آرایشی و بهداشتی آغاز کرد.

اهداف

هدف این شرکت تولید کالاهای مطابق با استانداردهای بین‌المللی در زمینه مراقبت از پوست و مو با بهره‌وری از دانش روز دنیا و به‌کارگیری نیروهای متخصص و قابل‌رقابت با کالاهای وارداتی ازلحاظ کیفیت و بسته‌بندی است. براین اساس در طی ۶ سال،400 قلم کالا تحت 7نام تجاری (لیمپیو، انزو، پروویت، کالیدو، سیشل، سام و سافت کر) تولید و به بازار عرضه شد. این شرکت مجهز به ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته (با کمترین دخالت دست)، اتاق تمییز جهت تولیدات دارویی، دو آزمایشگاه مجهز به انجام کلیه تست‌های میکروبی و شیمیایی است. مواد مؤثره استفاده‌شده در محصولات تخصصی محصول کشور آلمان، آمریکا و فرانسه و مورد تائید اتحادیه اروپا می‌باشند.

صادرات

علاوه بر تقاضای بازار داخلی، شرکت سام آرای افق به مقوله صادرات نیز توجه داشته و محصولات خود را به کشورهای همسایه ازجمله عراق، افغانستان، قطر و... نیز صادر کرده است. قابل‌ذکر است که با توجه به توانایی این شرکت در زمینه تولیدات متنوع و در اختیار داشتن تعدد خطوط تولیدی، برای بیش از 30 برند تولید قراردادی انجام‌شده است. ما در طی 9 سال فعالیت خود توانسته‌ایم برای 150 نفر به‌طور مستقیم و 600 نفر به‌طور غیرمستقیم اشتغال ایجاد کنیم.

نمودار صادرات و فروش برندی در بازارهای داخلی و خارجی: