درباره ما

معرفی شرکت

شرکت سام آرای افق ( سهامی خاص ) در آذر ماه سال ۱۳۹۲ با هدف تولید  و عرضه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی در گروه کالاهای مهم مانند انواع کرم ها ، شامپو ها ، اسپری بدن و خوشبو کننده هوا ، ژل ها و …… تاسیس گردید. محصولات این شرکت بر پایه تحقیقات و تجربه متخصصان با سابقه در این صنعت با توان رقابت کیفی با کالاهای خارجی و داخلی در بازار های بین المللی و داخلی در سبد متنوعی از کالاها پس از اخذ کلیه مجوز های بهداشتی، صنعتی و استاندارد عرضه می گردد.

محصولات این شرکت در کارخانه واقع در اشتهارد کرج با سالن تولید و فضای اداری ۴۴۰۰۰ متر مربع و با به روز ترین و با کیفیت ترین تجهیزات آزمایشگاهی و دستگاه ها،  تولید و بصورت انحصاری،  فراگیر و مویرگی با بهترین بسته بندی و کیفیت بالا توزیع می گردد.

مدیریت شرکت سام آرای افق با بیشترین و بهترین تولید،  دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفی IMS بر مبنای استاندارد ISO ۱۴۰۰۱   و OHSAS ۱۸۰۰۱   می باشد و از خطوط راهنمای استاندارد بهره می گیرد.

ماموریت

شرکت سام آرای افق با بکارگیری سرمایه های انسانی متخصص و تکیه بر فناوری های روز و نوآوری مستمر تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با هدف تامین محصولات متنوع و کیفیت برتر و خدمت رسانی به مشتریان و جلب رضایت آنها، رسالت خود را بر ارتقای سطح بهداشت و زیبایی و دسترسی آسان، مطمئن و همیشگی به نیازمندیهای بهداشتی و بهبود زندگی مصرف کنندگان قرار داده است.

  • گسترش تنوع و افزایش میزان تولید با حفظ کیفیت محصولات
  • توجه به کیفیت و بهبود مستمر
  • مدیریت دانش، خلاقیت و نوآوری
  • احترام به حقوق مشتریان
  • اشتغال زایی و مشارکت در بهبود وضعیت اقتصادی کشور

چشم انداز:

بهبود سطح بهداشت جامعه و رشد پایدار گروه محصولات LIMPIO

رسیدن به رتبه اول در تولید آرایشی و بهداشتی در بازار داخلی

وسعت حضور و شناخته شدن بعنوان قطب اصلی تولید محصولات در بازارهای بین المللی

ورود به بازارهای منطقه ای و کشورهای همسایه

مسئولیت اجتماعی:

تلاش بشر در مراقبت از پوست و موی خود تاریخچه ای دیرینه دارد. او همواره در اندیشه دستیابی به زیبایی با بهره گیری از مواد گیاهی و حیوانی بوده و در این میان تجارب حیرت انگیزه ای دست یافته است. ما از این دستاورد چند هزار ساله بهره برده و علم وطبیعت را به هم آمیخته ایم تا محصولاتی موثر بر پایه مواد طبیعی را ارائه دهیم.

در این راستا پس از بررسی های گسترده به مجموعه ای منحصر به فرد از مواد طبیعی که دارای بیشترین تاثیر بر روی سلامتی پوست و مو هستند دست یافته ایم. این مجموعه شامل ترکیبات فعال دریایی ( عصاره جلبک دریایی قرمز )، گیاهی ( سلول های بنیادی گیاه پلانتایین، شی باتر، آلوئه ورا و ….) و  حیوانی ( پروتئین ابریشم، کشمیر، کراتین و…. ) می باشد.

جهت حفظ سلامتی از حداقل مواد نگهدارنده استفاده شده و اکثر محصولات ما فاقد پارابن می باشند.